Afrika & Asya Kardeş Aile Projesi

Avrupa Yardım Vakfı olarak Afrika ülkelerinde topluma faydalı anne-babalar, çocuklar yetiştirebilmek ve kardeşlik köprüleri kurabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ev hanımlarının nitelikli işler öğrenebilmeleri için dikiş-nakış kursları; çocukların kendilerini daha da özgür hissetmeleri için bisiklet sürme, balık tutma faaliyetleri düzenliyoruz.

Kıtlıklar, salgın hastalıklar ve afetler Afrika’da birçok insanın hayatını çok fazla etkiliyor. Vakıf olarak bağışçılarımızın sahiplendiği ailelerin temel ihtiyaçlarını karşılıyoruz her zor anlarında yardımlarına koşuyoruz. Bir ailenin her daim eksikliklerini, sıkıntılarını görmek ve tamamlamak boynumuzun borcu.

Çalışabilecek durumda olan ailelerimiz için kurslar düzenliyor; kursların akabinde verdiğimiz belgelerle iş bulmalarını sağlıyoruz. Kardeş Aile Afrika Projemizin bağış bedeli 60 Euro’dur. Bağış bedelleri coğrafya koşullarına göre belirlenir. Siz de hassas ve güvenilir bir şekilde yürüttüğümüz faaliyetimiz kapsamında Afrikalı ailelere destek olmak isterseniz online bağış yapabilirsiniz.

Afrika & Asya Kardeş Aile Projesi

Hayırseverlerimizin bağışlarıyla Afrika ve Asya'da, ailelerin hayatlarını güzelleştirmeye gayret ediyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik