Battaniye Yardımı

Kışın soğuk rüzgarları estiğinde, birçoğumuz sıcak battaniyelerimizi çekip üzerimize sararak bu zorlu mevsimi atlatabiliyoruz. Ancak maalesef, bazı insanlar kışın sarılacağı bir battaniyeye sahip değil. Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi aileler için bir battaniyenin önemi oldukça büyüktür ve yadsınamazdır.

Kışın yaşanan zorlukları düşünün; titreyen bedenler, üşümeyle dolu geceler ve korunmasız kalan insanlar... Ancak sizin yardımınızla, bu acımasız kış mevsimini daha sıcak geçirmelerini sağlayabiliriz. Battaniye bağışı yaparak, ihtiyaç sahibi insanlara sıcaklık ve umut sunabilirsiniz.

Haydi, bir battaniye bağışıyla bu kışın soğuğunu hafifletmek için bir adım atalım. Onların yanında olalım ve hem bedenlerini hem de kalplerini ısıtalım. Unutmayın, yardım eli uzatmak insanlığımızı yücelten en güzel eylemlerden biridir. Şimdi bağış yapın ve bir battaniye ile kalpleri mutlulukla doldurun!

Battaniye Yardımı

Siz de soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahiplerinin yanında olmak için battaniye bağışı yaparak sıcaklığı paylaşabilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik