Eğitim Yardımı

Saygıdeğer Bağışçılarımız,

Avrupa Yardım Vakfı olarak, mazlum coğrafyadaki kardeşlerimizin sesi, umudu oluyoruz. Eğitim Yardımı Projemiz kapsamında uzun süredir kardeşlerimize ilmi anlamda destek olmaya çalışıyoruz. Ensar bir nesil olma heyecanı ve umuduyla talebe kardeşlerimizin  iyi bir eğitim almalarını istiyoruz.

Her gencin en temel hakkı iyi bir eğitimdir. Bu haktan yoksun, eşitsiz bir ortamda yaşayan öğrenciler, yeterli olmayan şartlarda eğitim görürler. Biz, her gencin fikirsel anlamda kendini yetiştirip hem kendisine hem de ülkesine faydalı olmasını isteriz.

Avrupa Yardım Vakfı hayırseverleri olarak, eğitim alanında yetersiz şartlarla okuyan öğrencilerin çok olduğu Afrika ve Asya ülkelerine destek vermek için gayret ediyoruz. Özellikle bağışçılarımızın yardımlarıyla kıymetli öğrencilerimizin kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Eğitim Projemiz kapsamında öğrencilerimizi, yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre yetiştirmeye çalışıyoruz. Kıymetli bağışçılarımızın destekleriyle çeşitli okulların tadilatlarını da  üstleniyoruz.

Vakıf olarak, talebelerin ilmi anlamda kendilerini yetiştirip ailelerine, ülkelerine faydalı olması en büyük temennimiz. Siz de genç bir kardeşimizin hayatına dokunmak isterseniz hemen bağışta bulunabilirsiniz.

Eğitim Yardımı

İhtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim hayatlarını, bağışlarınız aracılığıyla güzelleştiriyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik