Filistin Fidan Bağışı (1 Adet)

Müslümanlar olarak en büyük sorumluluğumuz, başka bir kardeşimizin derdini derinden hissedebilmek ve o dertle dertlenebilmektir. Filistin hala insanlığın kanayan bir yarası. Uzun yıllardır İsrail’in Filistin’e yaptığı haksız zulümlerin sonu gelmiyor. İsrail, silah ve bombalarla Filistinli kardeşlerimizin yaşam alanlarını; kimyasal zehirlerle de bereketli topraklarını tehdit ediyor.

Avrupa Yardım Vakfı olarak, kardeşlerimizin hayatlarını ikame ettirdikleri topraklara böylesi acımasız saldırıların yapılmasından büyük rahatsızlık duyuyoruz. Bu sebeple arazilerin ve hayvanların çok fazla zarar gördüğü Filistin topraklarına fidan bağış projelerinde bulunuyoruz. Sizlerin destekleriyle de bağışta bulunmaya devam edeceğiz.

“Müslüman bir kişi bir ağaç diker de ondan insan, hayvan veya kuş yerse, bu yenen şey kıyamet gününe kadar o müslüman için sadaka olur.” hadis-i şerifinden yola çıkarak Gazze’deki tarım arazilerine bugüne kadar binlerce limon, zeytin türlerinde fidanlar diktik.

Filistin’de yapılan fidan dikme projesi için bir adet fidan bedeli 10€’dur. Siz de verimli topraklar için hayra ortak olma adına bağışta bulunmak isterseniz sayfada yer alan butona tıklayabilirsiniz.

Filistin Fidan Bağışı (1 Adet)

Bağışçılarımızın destekleriyle Filistin'in bereketli topraklarına fidan ekiyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik