Mescid Tadilatı (1 Hisse)

Pakistan'ın sıcak topraklarında, viran haldeki mescidlerin gönül coşkusunu tekrar canlandırmak ve insanlara yeni bir ibadethane sunmak için yola çıktık. Mescid Tadilatı Projesi, hayalleri, duaları ve umutları birleştirerek inananlar için yeni bir umut kapısı açıyor.

Mescidler, kalplerimizin huzur bulduğu ve ruhlarımızın derin bir bağ kurduğu kutsal mekanlardır. Ancak zamanın yıpratıcı etkisi, bu mescidlerin zarar görmesine yol açtı. Bu nedenle Pakistanlı kardeşlerimiz için sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var.

Proje kapsamında, Pakistan'ın çeşitli bölgelerindeki viran haldeki mescidlerin onarımını gerçekleştiriyoruz. Manevi hissiyatlar ve dualarla çevrili bu kutsal mekanların duvarları, çatıları, avluları ve iç mekanları yeni baştan hayat buluyor. Bu tadilatlarla birlikte, insanlara tertemiz, güvenli ve manevi anlamda besleyici bir ortam sunuyoruz.

Sizlerin yardımıyla, her bir mescidin yeniden inşa sürecini hızlandırıyoruz. İçlerinde büyük bir sevgiyle ve itina ile yapılan tadilatlar, insanların gönül huzuru bulduğu, dualarını samimiyetle yükselttiği mekanlar haline geliyor.

Projemize destek olmak için bir hisse bedeli 100 euro'dur. Bu bizler için küçük bir miktar, ancak hayatları değiştirecek büyük bir etkiye dönüşebilir. Bağışınızla, binlerce kişiye umut olacak, onlara daha iyi bir gelecek sunacaksınız.

Unutmayın, "Kim, (Allah rızâsı için) bir mescit yaparsa, Allah da ona (cennette) onun benzerini (onun gibi bir köşk) yapar." (Hadis-i Şerif) Siz de bu projeye katılarak cennetten bir evin yapılmasına vesile olabilirsiniz.

Haydi, şimdi el ele verip bu güzel projeye destek olalım. Dualarınızı, umutlarınızı ve sevginizi Pakistan'da inşa edilen her mescide gönderelim. Bağış yapmak için hemen tıklayın ve bu mükemmel birlikteliğe katılın.

Mescid Tadilatı (1 Hisse)

Kıymetli hayırseverlerimizin katkıları ile Pakistan'da ibadethaneleri onarıyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik