Nafile Kurban

Avrupa Yardım Vakfı olarak hayırseverlerimizin ulaştırdığı Kurban bağışlarını Afrika’daki mazlum kardeşlerimize ulaştırıyoruz. “Kendilerine ait birtakım yararlara tanık olsunlar. Kendilerine rızık olarak verdiği kurbanlık hayvanlar üzerine belirli günlerde Allah’ın adını ansınlar. İşte bunlardan yiyin, sıkıntı içindeki fakiri de doyurun”. (Hac, 22:28) Bu ayetinin doğrultusunda Kurban bağışı Projemizi gerçekleştiriyoruz.

Kurban bağışı birliğin, beraberliğin ve yardımlaşmanın simgesidir. Biz de vakıf olarak bağışçılarımız ve Afrikalı dostlarımız arasında kardeşlik köprüleri inşa etmeye çalışıyoruz. Afrika, uzun yıllardır siyasi çıkarlar uğruna sömürülen, yok sayılan bir ülkedir. Ayrıca ülkede çok büyük kıtlık ve susuzluk sorunu da mevcuttur. Bu nedenle Kurban Bayramı yaklaştığında kardeşlerimize yardım eli uzatmayı unutmamalıyız.

Adak, Akika, Sadaka, Şükür kurbanlarınızı Afrika’da kestirip yardıma muhtaç kardeşlerimize dağıtıyoruz. Güvenilir bir yardım vakfı olarak, mail adreslerini bildiren bağışçılarımıza kurbanlarının fotoğraflarını iletiyoruz. 

Afrika’daki kardeşlerimiz için Adak, Akika ve Şükür kurbanlarının kesilip dağıtılması için hayırseverlerimizin desteklerini bekliyoruz. Siz de mazlum coğrafyadaki kardeşleriniz için Kurbanlık payı ayırmak isterseniz online bağış yapabilirsiniz.

Afrika Kurban Bağış Bedeli: 100 Euro

Nafile Kurban

Afrika'da Adak, Akika ve Şükür kurbanı kesilmesi için bağış yapabilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik