Ortadoğu & Balkanlar Kardeş Aile Projesi

Tarih boyunca Ortadoğu ve Balkanlar'da çok fazla zulüm, yokluk yaşandı. Bu yokluğun etkisi bazı ülkelerde hâlâ devam ediyor. Avrupa Yardım Vakfı olarak bu bölgelerde mazlum kardeşlerimizin temel ihtiyaçlarını karşılamaları, iş problemlerini halletmeleri için çözümler bularak görevimizi yerine getiriyoruz. Kardeşlerimizin hem maddi anlamda iyi olmaları hem de bir işe sahip olmaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kardeş Aile Projesi ile bağışçılarımızdan aldığımız desteklerle ihtiyaç sahibi ailelerin hanelerine misafir oluyoruz. Gönül dostlarımıza yardım ederek samimiyeti elden bırakmıyoruz. Ensar nesil olarak adlandırdığımız projemizde maddi ve manevi kardeşlik köprüleri kurarak yoksulların yüzlerini güldürüyoruz.

Kardeş ailelerimizin hayatın her alanında mutlu olmalarını istiyoruz. Var olan vasıflarını kullanabilmeleri için onlara alan tanımaya çalışıyoruz. Siz de Ortadoğu ve Balkan coğrafyalarında fakirlikle mücadele eden ailelerimiz için umut ışığı yakmak isterseniz bağışta bulunabilirsiniz.

Ortadoğu & Balkanlar Kardeş Aile Projesi

Ortadoğu ve Balkanlar'da kardeşlik köprüleri kuruyoruz!

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik