Türkiye Depremi Acil Yardım Kampanyası

Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen yüksek şiddetli deprem, ülkemizin pek çok ilini ve ilçesini olumsuz olarak etkiledi. Göçük altında kalan, evi yıkılan, yaralanan, ailesini kaybeden binlerce vatandaşımız, soğuk kış günlerinde mağdur oldu ve ihtiyaç sahibi haline geldi. Meydana gelen bu afetten binlerce vatandaşımız ahirete irtihal etti ve binlerce bina yıkıldı.

Sayıları her geçen saniye artan ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardım edebilmek adına Avrupa Yardım Vakfı olarak Türkiye Depremi Acil Yardım Kampanyası'nı başlatmış bulunmaktayız. Bağış miktarı, değerli bağışçılarımız tarafından belirlenmekte olup toplanan bağışlar, Türkiye'deki partner kuruluşlarımız aracılığıyla kardeşlerimize ihtiyaçları doğrultusunda yapılacak tespitlerle ulaştırılacaktır.

Günümüz bir ve beraber olma günüdür. Türkiye'deki kardeşlerimize acil yardımlarımızı ulaştırarak onların yardımına birlikte koşalım.

Yüce Rabbimiz bu afette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmetiyle muamele eylesin ve Firdevs cennetlerini nasip etsin. Yakınlarını, arkadaşlarını, dostlarını kaybeden kardeşlerimize ise sabr-ı cemil versin.

Türkiye Depremi Acil Yardım Kampanyası

Türkiye'de meydana gelen deprem afetinin yaralarını sarmak için yardım elimizi uzatıyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik