Türkiye Fidan Bağışı (4 Adet)

Fidan Bağışı vakfımız için çok önem arz eden projeler yer alır. Avrupa Yardım Vakfı olarak fidan bağışı projemizi, doğal afetlerden etkilenen topraklarının tekrar canlanması için yapıyoruz.

2021 yılında Türkiye'nin Akdeniz, Ege, Marmara ve Güneydoğu bölgelerinde gerçekleşen 299 yangından sonra hızlı bir şekilde fidan dikme projelerine başladık. Türkiye’deki güzel tarım arazileri, gerçekleşen büyük yangınlardan çok fazla etkilendi. Vakfımız, zarar gören bölgelerin ormanlarına fidanlar dikmek için sizlerin de destekleriyle çeşitli çalışmalarda bulundu. Fidan bağışında bulunan kıymetli bağışçılarımızın hanelerine bu hayırları sadaka-i cariye olarak yazılsın.

Türkiye’nin bereketli topraklarına fidan dikerek hem iyiliğin artmasına hem de doğal alanların yok olmamasına vesile oluyoruz. Yeryüzündeki yeşil alanların artması, toprakların zararlı kimyasallardan zarar görmemesi için hep birlikte çalışmamız gerekli. Projemiz kapsamında 4 adet fidan bağışında bulunmak sadece 10 €. Siz de bu güzel hayra ortak olmak için bağışta bulun butonuna tıklayabilirsiniz.

Türkiye Fidan Bağışı (4 Adet)

Türkiye'de doğal afetler sebebiyle zarar gören ormanlar için fidan dikme projesi gerçekleştiriyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik