Yetim Projesi (Genel)

Avrupa Yardım Vakfı olarak, dünyadaki öksüz kardeşlerimizin ellerinden tutmayı, gelecekleri için umut ışığı olmayı kendimize borç biliriz. Dünya üzerinde doğal afetlerden, savaşlardan dolayı yetim kalan kardeşlerimizin sayısı çok fazla.

Vakfımız, kıymetli bağışçılarından aldığı desteklerle Suriye, Tanzanya, Somali, Arakan ve Burkina Faso gibi coğrafyalardaki yetimlere yardımda bulunuyor. Genel bağış projemiz kapsamında yetim kardeşlerimizin temel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Kıymetli bağışçılarımız, dünya genelinde milyonlarca yetim var. Milyonlarca yetim sadece maddi ve manevi yoklukla değil; büyük bir güvenlik tehdidiyle de savaşıyor. Kimsesiz küçük çocukların suç şebekelerinin ellerine düşmelerine fırsat vermemeliyiz.

Mazlum coğrafyalarda birçok imkansızlıkla boğuşan yetim çocukların maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşması gerekir. Bu noktada ensar ruhumuzu ortaya koyarak, manevi bir bilinçle sahipsiz kardeşlerimizin yanında olmalıyız.

Siz de yetim kardeşlerimiz için bir umut kaynağı olmak isterseniz sayfamızda yer alan bağışla butonuna tıklayıp katkıda bulunabilirsiniz.

Yetim Projesi (Genel)

Yetim kardeşlerimizin umudu olmak için bağışta bulunabilirsiniz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik