Yetim Sponsorluğu (1 Yıl)

Avrupa Yardım Vakfı olarak dünya üzerindeki kimsesiz kardeşlerimize kol kanat germeye çalışıyoruz.“Allah’a kulluk edin ve ona hiçbir şeyi ortak koşmayın. Anne babaya, akrabaya, yetimlere, yoksullara, yakın komşuya, uzak komşuya, yakın arkadaşa, yolcuya, ellerinizin altında bulunanlara iyi davranın. Allah kendini beğenen ve böbürlenip duran kimseyi asla sevmez.” (Nisâ Suresi, 36) Ayet-i kerimenin ışığında afet, savaş, hastalık gibi sebeplerden dolayı anne ve babalarını kaybetmiş küçük çocuklara yoldaş oluyoruz.                                                     

“Hayra açılan kapı” sloganıyla yetim kardeşlerimize yardım etmek bizler için önemli bir vazifedir. Anne baba sevgisinden mahrum kalmış sahipsiz gençlere sevgi, umut ve mutluluk gibi duyguları aşılamamız şart.                                                                     

Ümmet olarak yetimlerin ellerinden tutmamız kendi hayatlarını inşa edene kadar onlara destek olmamız boynumuzun borcu. Bu noktada yetim kardeşlerimiz için bir yıllık yetim sponsorluğunun bedeli 420 €’dur. Sahipsiz kardeşlerimize kol kanat germek isterseniz sayfamızda yer alan bağışta bulun butonuna tıklayarak bir yıl boyunca bir yetim kardeşimize sponsor olabilirsiniz.

Yetim Sponsorluğu (1 Yıl)

Annesini veya babasını kaybetmiş sahipsiz kardeşlerimize şefkat dolu bir yardım eli uzatıyoruz.

BAĞIŞ SEPETİNİZ

Bağış sepetiniz boş

BAĞIŞÇI BİLGİLERİ

bağış güvenlik